خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
طراحي وب سايت موفق و پول ساز
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :nopardazco
تاريخ: 1397/4/16  ساعت: ۱۰

با استفاده از اين چند نكته يك وب سايت عالي طراحي كنيد . 

هركس مي تواند يك وب سايت بسازد اما طراحي وب سايتي موفق و پول ساز كار هر كسي نيست .

يك وب سايت موفق و پول ساز طي يك روز ساخته نمي شود بلكه ايجاد يك وب سايت موفق و پربازديد نيازمند زمان و دانش كافي مي باشد .

با به كارگيري نكاتي كه در اين مقاله ذكر مي كنيم مي توانيد يك وب سايت موفق و پول ساز بسازيد .

1 – ايجاد يك برند براي وب سايت 

يك سايت بدون برند تجاري موفق نخواهد بود بنابراين در قدم اول بايد يك برند تجاري مناسب براي خود انتخاب كنيد . 

2 – اجتناب از اشتباهات طراحي سايت رسانه اي 

در طراحي يك وب سايت موفق بايد روي گزينه هاي فونت ، رنگ بندي و اشكال مورد استفاده دقت و تمركز فراواني كرد . هم چنين بايد در نظر بگيريد كه صفحه سايت خود را از تبليغات متنوع پر نكنيد زيرا اين كار باعث مي شود تا كاربران مطالب مورد نياز خود را به راحتي در سايت شما پيدا نكنند و سايت را ترك كنند و پتانسيل سايت براي كسب در امد را كاهش دهد . 

3 – محتوا  

محتوايي كه در سايت به اشتراك مي گذاريد بايد مفيد و مناسب باشد . شما مي توانيد محتواي سايت را به هم به صورت پولي و هم به صورت رايگان به كاربران ارائه كنيد .اگر كل محتواي به اشتراك گذاشته شده توسط شما در ازاي درخواست پول از كاربر باشد شما در اين مسير موفق نخواهيد بود ، بنابراين بهتر است بعضي از محتواي خود را به صورت رايگان و تعداد اندكي را در ازاي درخوست مبلغي به اشتراك بگذاريد .

4 – ترافيك سايت 

سايت شما بايد از هر نظر مانند محتوا ، تبليغات ، رنگ بندي و ... مناسب و جذاب باشد تا تعداد بازديدكنندگان سايت و در نتيجه ترافيك سايت افزايش يابد .

5 -  مجذوب كردن كاربران

اكثر سايت ها تمركز خود را روي جذب كاربران جديد مي گذارند و غافل از جذب و بازگشت دوباره كاربران قديمي مي شوند در صورتي كه بايد تمركز اصلي خود را روي نگه داشتن كاربران فعلي بگذارند .

6- SEO 

براي آن كه سايت پربازديدي داشته باشيد بايد در هنگام سرچ جزو ليست صفحه اول موتور هاي جست و جو باشيد كه اين زماني عملي مي شود كه نكات مربوط به سئو را رعايت كنيد .

7 – تبليغات 

بعد از آنكه وب سايت ها ايجاد شدند بسياري از وب مستران تبليغات pop-up , پايين صفحه و بالاي صفحه را در سايت خود قرار دادند به طوري كه سايت آن ها گويي فقط با تبليغات پشتيباني مي شد و همين عامل باعث ترك بسياري از كاربران از سايت شد زيرا آن ها هنگام ورود به سايت با خيل عظيم تبليغات رو به رو مي شدند.

بنابراين يك برنامه ريزي منظم براي تبليغات خود در نظر بگيريد تبليغات اندك با بازده بيشتر نتيجه بهتري دارد .

8 – رسانه هاي اجتماعي 

براي تجارت خود رسانه هاي اجتماعي متنوع بسازيد و در آن ها هم تبليغ كسب و كار و هم تبليغ وب سايتتان را انجام دهيد با استفاده از رسانه هاي اجتماعي از آن ها بخواهيد به سايت شما سر بزنند و از آخرين اخبار تجارت شما آگاه شوند .

منبع : سايت https://radib.com/users/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=150

 

:
برچسب‌ها:

[ ]